Aktuální informace k činnosti odboru

Vzhledem k epidemiologické situaci nebylo možno v listopadovém termínu uskutečnit aktiv vedoucích a připravit tak vydání prosincového Zpravodaje. Vydáváme proto až Kalendář na 1. pololetí 2021, kde budou uvedeny i všechny zimní akce od 1. ledna.

K dispozici bude při úterních službách ve Sportovní hale 5. a 12. 1. 2021, kdy se také budou vybírat členské příspěvky a doprodávat Novoroční čtyřlístek, a koncem prosince na našich webových stránkách.
Program na leden bude také zveřejněn ve skříňkách.

Při službách 8. a 15. 12. 2020 nebudou ještě prodávány lyžařské zájezdy, ale jejich seznam bude také ve skříňkách a na webových stránkách a je možné si je již nyní zarezervovat u pí Danuše Dvořákové (jednodenní) a Ing. Vlastislava Pažouta (Srní).

Prodej těchto zájezdů se uskuteční 5. a 12.1. 2021, protože první z nich (za příznivých epidemiologických podmínek) se bude konat až 16. ledna.
Dosud ještě není úplně jisté, zda to bude možné, v lednu snad budeme vědět víc.

Výletní činnost je možno nyní obnovit od 3. stupně epidemiologické situace (počínaje 3.12. 2020), odkdy je možné, aby se venku sešlo najednou až 50 lidí.
V Kalendáři na 2. pololetí by se to týkalo akcí od 12.12. 2020.
Odjezdy uvedené v tomto Kalendáři zůstávají v platnosti i v novém jízdním řádu.

Protože se situace neustále mění, je třeba ji sledovat a informovat se buď u vedoucích akce nebo na webu a ve skříňkách, zda nedošlo k nějaké náhlé změně.

Za současné situace také zatím není jisté konání lednové výroční schůze.
Závazný termín a místo budou včas zveřejněny.
webmaster: Lenka Zíková, poslední aktualizace: 21.1. 2021
TOPlist